Rok 2013

28. prosince 2013 v 13:52 | Denule |  moje řeči

Ahoj !

Rozhodla jsem se napsat článek k téma týdne které je "2013". V tohle článku bych chtěla tak nějak shrnout tento rok na našem blogu.
Blog byl založen 24. 11. 2012 takže mu tento rok byl 1 rok. Možná jste si na jiných blogách všimli že se na narozeniny pořádají různě soutěže atd. Ale to zrovna nebyla vysoká aktivnost tak jsem nic nedělala.

Leden :

V lednu jsem přidala asi nejvíc příspěvků (14). Vim... Moc to neni ale stejně nemam moc vysokou aktivnost na to aby jsem jich přidávala třeba 30. Přidala jsem příspěvky jako : O mně, pár témat týdne, a asi všechny komixy Klofanů. Ale v lednu moc vysoku návštěvnost nebyla. Přidala jsem i příspěvek že tu asi dva tejdny nebude z čeho jsem si udělala asi 5 měsíční pauzu.

Červen :

V černu jsem se už vážně vrátila a trochu o poupravila přístup k blogu. Začala jsem se víc věnovat článkům které přidávat atd. A taky jsem začala singronizovat youtube s blogem. Začala zase menči pauza kvůli aktivnosti.

Září :

Přidala jsem pouze jeden příspěvek o VyVolených které se stejně neuskutečnili ale návštěvnost se o hodně zvedla ! V průměru měl blog asi 2 lidi za den.

Říjen :

Začala jsem zase nějak pořádně přidávat příspěvky a nový design blogu ! Na blog se podívalo až 40 lidí za den ! (6. října dokonce 60!) Začala jsem i přidávat Music Mondays songy.

Listopad :

Přidala jsem opět 1 příspěvek ale o novém projektu který se bohužel opět neuskutečnil kvůli aktivnosti. Návštěvnost nebyla nic moc.

Prosinec :

Chtěla jsem uspořádat Vánoce s blogem ale nakonec zase nic... Ještě se asi něco přidá ale uvidí se ..

Celkově jsem celkem ráda že jsem si blog založila :) Doufám že se aspoň trochu aktivnost zvedne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám nový design ? :)

Ano 70% (7)
Ne 0% (0)
Vůbec 30% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama