Prosinec 2013

Informačka

29. prosince 2013 v 17:54 | Denule |  moje řeči
AHOJ !
Dneska jsem si přendala The Sims 3 na notebook a spustilo se mi to celý odznova -_- :D
Ale je fajn začínat zase znova a postupně si projít všechny dodatky :) :3

Taky jsem si koupila Sim City tak asi budu poostupně přidávat fotky s obou her :)

Díky že jsi to dočetl až sem ! :)

Návštěvnost 23.12.-29.12. 2013

29. prosince 2013 v 17:09 | Denule
Pondělí : 0
Úterý : 1
Středa : 0
Čtvrtek : 0
Pátek : 5
Sobota : 9
Neděle : 1

Chci poděkovat každému jednomu co sse podíval na blog !

Rok 2013

28. prosince 2013 v 13:52 | Denule |  moje řeči

Ahoj !

Rozhodla jsem se napsat článek k téma týdne které je "2013". V tohle článku bych chtěla tak nějak shrnout tento rok na našem blogu.
Blog byl založen 24. 11. 2012 takže mu tento rok byl 1 rok. Možná jste si na jiných blogách všimli že se na narozeniny pořádají různě soutěže atd. Ale to zrovna nebyla vysoká aktivnost tak jsem nic nedělala.

Leden :

V lednu jsem přidala asi nejvíc příspěvků (14). Vim... Moc to neni ale stejně nemam moc vysokou aktivnost na to aby jsem jich přidávala třeba 30. Přidala jsem příspěvky jako : O mně, pár témat týdne, a asi všechny komixy Klofanů. Ale v lednu moc vysoku návštěvnost nebyla. Přidala jsem i příspěvek že tu asi dva tejdny nebude z čeho jsem si udělala asi 5 měsíční pauzu.

Červen :

V černu jsem se už vážně vrátila a trochu o poupravila přístup k blogu. Začala jsem se víc věnovat článkům které přidávat atd. A taky jsem začala singronizovat youtube s blogem. Začala zase menči pauza kvůli aktivnosti.

Září :

Přidala jsem pouze jeden příspěvek o VyVolených které se stejně neuskutečnili ale návštěvnost se o hodně zvedla ! V průměru měl blog asi 2 lidi za den.

Říjen :

Začala jsem zase nějak pořádně přidávat příspěvky a nový design blogu ! Na blog se podívalo až 40 lidí za den ! (6. října dokonce 60!) Začala jsem i přidávat Music Mondays songy.

Listopad :

Přidala jsem opět 1 příspěvek ale o novém projektu který se bohužel opět neuskutečnil kvůli aktivnosti. Návštěvnost nebyla nic moc.

Prosinec :

Chtěla jsem uspořádat Vánoce s blogem ale nakonec zase nic... Ještě se asi něco přidá ale uvidí se ..

Celkově jsem celkem ráda že jsem si blog založila :) Doufám že se aspoň trochu aktivnost zvedne.

Google

27. prosince 2013 v 22:38 | Denule |  moje řeči

Google vydal novinku :)

A proto jsem jí musela zkusit :D Propaguje to náš blog tak bych i byla ráda kdyby jste to sdíleli :)


Tady to máte → http://www.strejda-google.cz/#Dogdenule.blog.cz


Avent.

8. prosince 2013 v 11:58 | Denule

Co to je ?

Advent (z lat. adventus příchod) je začátek liturgického roku a přípravou na Vánoce. V teologickém smyslu se advent vyznačuje dvojím očekáváním - slavnosti narození Ježíše Krista a jeho druhého příchodu na konci času.

Dějiny.. :

Stopy adventní liturgie lze nalézt již v polovině 5. století v Ravenně. Teprve v polovině 6. století se objevuje také v Římě. V obou případech byl advent chápán jako příprava na slavení Narození Páně. Naproti tomu v Gálii vlivem iroskotských misionářů (Kolumbán Mladší) získala adventní doba postní ráz a byla chápána jako kající příprava na druhý příchod Kristův na konci času. Z adventní mše bylo vypuštěno Gloria a užívala se postní fialová barva mešních rouch. Něco z těchto postních obyčejů proniklo ve 12. století i do římské liturgie; především už zmíněné vynechání Gloria a liturgická barva. Postní ráz adventu se však v Římě neprosadil.

Současnost :

V současnosti se jednotlivé adventní neděle označují jako železná, bronzová, stříbrná a zlatá. Toto označení je čistě komerční a nemá nic společného s křesťanskou tradicí.[zdroj?] Cílem tohoto označení je pouze povzbudit komerční pojetí Vánoc a podpořit zákazníky v nakupování vánočních dárků a potravin. O těchto nedělích mají obchodníci obvykle prodlouženou otevírací dobu.

Můj závěr :

Miluju asventní čas ! Když večer po tmě chodim po ěstě a všude všechno svítí ! A že už v 17 hodin je tma ♥. Jinak úplně jako adventní neděle nic moc. Prostě normální den :) .

To nové video !

7. prosince 2013 v 10:12 | Denule |  moje řeči
Nové video co jsem vám slíbila :) Snad se líbí. A ne neřeknu vám která jsem já :D

Změna projektu !

7. prosince 2013 v 10:11 | Denule |  Advent
Ahojte ! Projekt moc nesledujete tak jsem se rozhodla že to bude spíš jenom na adventní neděli :)

1. Den- Story

1. prosince 2013 v 17:30 | Denule |  Advent
Story mám na Wattpad.com ze kterého nejde kopírovat tam máte tu :)
( Klikněte na tu )